Ченці монастиря св. Василія Великого проголосують на президентських виборах

Поділитися:

Завтра, 25 травня, ченці монастиря св. Василія Великого у вільний від Літургії час проголосують на президентських виборах. Отці та брати монастиря висловлюють подяку парохіянам, які посприяли ченцям у реалізації громадянського обов’язку та допомогли з оформленням документів, що дають право голосувати не за місцем прописки.

«Якщо хтось не йде на вибори, бо йому не хочеться, то це вже гріховність…», – сказав нещодавно в інтерв’ю Блаженніший Любомир (Гузар). Тож попри бюрократичні складнощі з оформленням потрібних документів та незважаючи на інші особисті причини, які стають на заваді голосуванню, закликаємо вас виконати свій громадянський обов’язок і взяти на себе відповідальність за майбутнє держави.

І наостанок цитата з Катехизму УГКЦ*:

“У демократичному устрої всі громадяни є відповідальні за загальний добробут як на рівні місцевої громади, так і на рівні регіону та всієї країни. До громадянських обовязків належать участь у виборах, сплата податків, захист власної країни від агресора, загальна законослухняність та взаємоповага між членами суспільства.

Митрополит Андрей стверджує: “Що більше громадян бере участь у владі, то більше треба, щоб ті громадяни були праведними, себто мали моральне виховання, сповнене євангельськими принципами (1)”.

(1) Пор. Митрополит Андрей, “Як будувати рідну хату”

*Катехизм УГКЦ “Христос-наша Пасха”, розділ IV, Г. Християнське розуміння держави, 3. Моральна відповідальність за державу, п. 965.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*