Ченці монастиря Св. Василія Великого у Києві відвідали Биківню

Поділитися:

На свято Воздвиження Чесного Хреста, 27 вересня, ченці монастиря Св. Василія Великого у Києві відвідали Національний історико-меморіальний заповідник «Биківнянські могили». Священики та брати помолилися за невинно вбитих жертв масових політичних репресій та віддали Богові на суд винних у тих злочинах, прохаючи для них Божого милосердя.

«Як Христос, померши на хресті, переміг смерть, так і наша пам’ять сьогодні перемагає забуття невинно загиблих, котрі захищали нашу землю ціною власного життя», – наголосив під час відвідин меморіалу о. Роман.

бр. Іпатій Сеньківський, о. Тома Кушка, о. Роман Шуп’яний, ЧСВВ

о. Тома Кушка, бр. Йосафат Олійник, ЧСВВ

Довідка:

У Биківнянському лісі знаходиться найбільше в Україні місце поховання жертв масових політичних репресій. Тут був об’єкт спеціального призначення НКВС, де у кінці 30-х — в 40-х роках відбувалися масові захоронення розстріляних та закатованих. Трагедія Биківні стоїть в одному ряді із такими злочинами як Аушвіц, Бухенвальд, Дахау, Бабин Яр та Катинський розстріл.

В 1994 році тут заснований Биківнянський меморіальний комплекс жертвам комуністичного режиму, який тепер є національним історико-меморіальним заповідником. (Вікіпедія)

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*