День молоді для Київської Архиєпархії [31 березня]

Поділитися:

Запрошуємо молодь в суботу 31 березня на День молоді для Київської Архиєпархії у храмі св.Василія Великого (Вознесенський узвіз, 7), який організовує Молодіжна Комісія та Центр Академічного Душпастирства КА УГКЦ, спільно із молодіжними спільнотами Києва.

День Молоді – зустрічі, що передують Світовому Дню Молоді, масштабному заходу, який відбувається раз на 3 роки. Це незабутній час, коли єднаються у вірі всі християни, молодь з усього світу. Тоді ж щороку День молоді відбувається на місцевому рівні і має на меті підтримати вогонь – щоб молодь пам’ятала, що вона є важливою частиною Церкви. Це її день і покликаний бути часом натхнення для молоді.

Це свято було започаткована св. Іваном Павлом II і відзначається кожного року у Вербну Неділю. Це свято також слугує підготовкою для Світового Дня Молоді. Наступний відбудеться у січні 2019 року у Панамі.

ТЕМА: «Не бійся, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога» (Лк 1,30). Тема Дня молоді визначається назвою Послання папи Франциска, яким папа щороку звертається до молоді.
Папа вказує на Марію як приклад для наслідування і закликає попри виклики, з якими стикаємося у житті – «не боятися».
У своєму посланні папа пише: «Бог добре знає виклики, які нам доводиться долати – насамперед тоді, коли стоїмо перед фундаментальними виборами, від яких залежить те, ким ми будемо й що робитимемо в цьому світі. У такі моменті ми тривожимося й лякаємося, але Бог каже нам, як і Марії: «Не бійся!» Звісно, ті, хто прийняв дар віри, не звільнені від побоювань. Хтось запитує: «Чи Бог не просить у мене занадто багато?»; інші вагаються: «Якщо піду шляхом, який Бог мені вказує, хто гарантує, що зможу пройти до кінця?» У час, коли «сумніви й побоювання» наповнюють наше серце, необхідне «розпізнавання», яке «дозволяє впорядкувати думки й почуття, щоб діяти правильно й розсудливо».

Тривалість: з 10 до 16.00

У ПРОГРАМІ: Божественна Літургія, Бесіда молоді з Преосвященнішим вл.Богданом Дзюрахом, знайомство з молодіжним простором Центральної України, спільна трапеза, цікаві інтерактивні моменти спілкування, відпочинок у колі надзвичайних друзів, відкриття дороги вперед…

АДРЕСА: Храм Василія Великого, вулиця Вознесенський узвіз, 7.

Деталі та новини у події День Молоді у Києві-2018
у fb-спільноті Центр Академічного Душпастирства-Київ

Прохання попередньо зареєструватись або за телефоном: 097 671 29 21 – Ярослав

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*