Екскурсія до Білої Церкви та парку “Олександрія” [11 липня 2015]

Поділитися:

Екскурсія до Білої Церкви та парку Олександрія [11 липня 2015]Священики монастиря св. Василія Великого у Києві спільно з парохом громади Різдва Христового в Білій Церкві запрошують всіх охочих взяти участь в екскурсії до міста та до дендропарку “Олександрія”. Групу супроводжуватие парох храму св. Василія Великого у Києві о. Рафаїл Стефурак.

Вартість:  300 грн.

Виїзд: 11 липня, 7:00, храм св. Василія Великого (Вознесенський узвіз, 7).

Повернення: 11 липня, 20:00 (Київ).

Розпочнеться програма Літургією на парафії Різдва Христового (парох – о. Ігор Гріщенко), що розвивається. Під час духово-пізнавальної екскурсії ми відвідаємо місто та побуваємо в парку “Олександрія”, а також помолимося біля фігури Богородиці, що силами громади встановлена в дендропарку.

Читайте також: молодь храму св. Василія Великого відвідала Білу Церкву

До вартості поїздки включені всі вхідні квитки до екскурсійних зон, враховуючи вхід до музею мармурових скульптур, а також – харчування та проїзд комфортабельним автобусом.

Записатися на поїздку можна тут або за телефонами +38 096 963 94 36, +38 067 262 34 64:


  Ваше ім’я (обов’язково)

  Ваш email (обов’язково)

  Ваш телефон

  Запитання чи уточнення щодо поїздки

  Місто Біла Церква – одне з найстаріших в Україні. Його буремна історія вже налічує понад 9 століть, і практично весь цей час місто було форпостом на шляху різноманітних загарбників до Києва.

  Екскурсія до Білої Церкви та парку Олександрія [11 липня 2015]

  Дуже довго гордістю і окрасою міста був могутній Білоцерківський замок. Але наприкінці 18 століття твердиню розібрали. Зробили це останні власники Білої Церкви – Браницькі. Але саме завдяки Браницьким у місті взамін військової споруди з’явився цілий комплекс цивільних, серед яких справжньою перлиною став парк «Олександрія».

  Екскурсія до Білої Церкви та парку Олександрія [11 липня 2015]

  Парк нині вважається найбільшим в Україні, як за колекцією рослин (понад 2500 видів) так і за площею (405,8 га). Він найстаріший і, безперечно, один з найгарніших.

  Під час екскурсії ви ознайомитеся з головними архітектурними пам’ятками Білої Церкви: комплексом споруд Торгової площі, костьолом Іоанна Предтечі, Преображенським кафедральним собором, монастирем та церквою Марії Магдалини, колишніми хоральною та купецькою синагогами.

  Опис екскурсії взято з сайту Унікальна Україна

  Монастир

  Поділитися:

  Leave a comment

  Your email address will not be published.


  *