Екуменічний молебень відбудеться у храмі св. Василія Великого [20 січня, 18:00]

Поділитися:

Сьогодні християни стоять перед лицем спільних викликів війни, переслідування, бідності та егоїзму, які зможемо подолати лише у співпраці з Божою ласкою, єднаючи наші голоси у спільній молитві та визнаючи свою приналежність до однієї родини братів і сестер.

Щиро запрошуємо Вас до участі у Молебні за єдність християн у храмі св. Василія Великого в неділю, 20 січня 2019 р. о 18:00.

Молебень очолить Блаженніший патріарх Святослав (ШЕВЧУК), глава УГКЦ, у співслужінні з єпископами та духовенством католицької, православної та протестантських Церков. Проповідувати буде Владика Ігор (ІСІЧЕНКО), архієпископ Харківсько-Полтавської єпархії УАПЦ.  Спільну молитву звеличає своїм співом хор семінаристів Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

Темою роздумів і гаслом Екуменічного Тижня будуть слова з книги Второзаконня:

«Прямуй до справедливості та шукай правди» (16.18-20)

 Дана тема була приготована мешканцями Індонезії, серед яких лише 10% громадян вважають себе християнами, натомість понад 86% — це мусульмани. У цьому середовищі християни прагнуть по новому переосмислити потребу єдності та справедливості, відчуваючи відповідальність творити єдину спільноту, зважаючи на слова Господа нашого Ісуса Христа «щоб усі були одно».

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*