У храмі св. Василія Великого відбувся Євангелізаційний курс «Емаус»

Поділитися:

4-5 червня 2016 р.Б в залах храму Василія Великого відбувся Євангелізаційний курс «Емаус» Школи Євангелізації Святого Апостола Андрія для всіх охочих. А охочих були не тільки з нашої парафії, а й зі Львова, Донеччини та інших регіонів.

20160605_143030

Дорога до Києва об’єднала всіх, і ця дорога – це бажання глибше пізнати Слово Боже через життя Ісуса, бо Він “…є путь, істина й життя”. Кожен учасник за два дні реколекцій відчув себе одним із двох учнів, що повні смутку та зневіри після смерті Вчителя йшли в Емаус. Через читання Святого Письма сам Ісус розповів, що значить Слово, як воно діє і які результати від впровадження його в життя. Ісус, вияснюючи нам, своїм учням, Писання запалив серця присутніх бажанням більше читати Біблію, розважати над нею, і вчитись жити згідно Божого Слова, щоб сповненими радістю повернутись у Єрусалим та свідчити про Воскреслого Ісуса.

20160605_100513

Перенісшись у ті часи, коли жив Ісус і навчав по синагогах, ми мали нагоду переконатись, що всі пророцтва мудреців, вчителів та пророків Старого Завіту говорили про Нього, Ісуса Христа – Воплочене Слово, котрий віддав своє життя за спасіння кожного з нас. Кульмінацією курсу стало Ламання хлібна на спільній Літургії, і прийняття Тіла і Крові Господа Нашого.

Як поділилися самі учасники “Методологія Школи чудова, інтерактивна, доступна та практична у застосуванні. Подання інформації є нестандартною, живою, що діє на всі органи чуття. Ілюстрації, реальні свідчення, музичний супровід, наочні “спецефекти” яскраво закарбовуються в пам’яті і є чудовими якорями, які потім легко пригадати.”

Кожен із учасників по-своєму, особливо досвідчив присутність Бога живого на курсі через глибше пізнання Його Слова, пісні, атмосферу відкритості та прийняття, свідчення проповідників, любов і спільнотну єдність.

Емаус 4-5.06.2016

Найбільш знаковим є те, що серця наші запалилися Вогнем Писань і ми отримали дар бажання читати Письмо, роздумувати над ним і впроваджувати його мудрість у життя. Вогонь Духа-пізнання запалив кожного з нас немов ту свічку, щоб ми світили іншим запалюючи їх на глибше пізнання Бога живого і близького. Словами учасниці “У випадках, коли моя свічка згасає, як хочеться, щоб поруч був той, котрий світить і може запалити мене”

Декілька відгуків від учасників:

“Курс містив дуже багато цікавого про вивчення Біблії. Практична частина вражає. Щиро дякую за чудові дні з Господом, за прекрасні і цінні знання, зерна, що проростуть цінним плодом на Славу Божу! “

“Велика подяка за проведений час, змістовну науку, всіх благ, розвитку і поширювати по всій Україні. Дякуємо Богові!”

“Дякую за курс Богові і всім, хто був причетним до її організації, проведення і усім учасникам. Дякую собі, що була присутня. Дякую Богові, що направив мене сюди і допоміг подолати лінь.

Школа дає можливість більше і глибше пізнати Бога. Хто прагне нових знань, хоче стати ближчим до Бога, більше дізнатись про Ісуса, сприймати Його не лише далеким Богом, а і близьким другом, то Вам на Школу святого апостола Андрія. Приходьте самі і приводьте з собою друзів – Ісус винагородить Вас. Ви одержите значно більше, аніж очікуєте!!!!”

20160604_123050

Слава Господу, що допоміг у проведенні цього курсу, просимо у Нього благословення на проведення наступних курсів!

Мир Вам!

Повідомила Наталя Саранчук

Поділитися:

1 Comment on У храмі св. Василія Великого відбувся Євангелізаційний курс «Емаус»

  1. Дуже добра й цікавий курс із школи Євангелізації Святого апостола Андрія, дякую Богові і всім що долочулись до проведення, дякую за гарний звіт.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*