Освітня програма «Європейські цінності у публічній сфері: від принципів до втілення» запрошує до участі

Поділитися:

Українська Соціальна Академія запрошує взяти участь у освітній програмі «Європейські цінності у публічній сфері: від принципів до втілення», яка розпочнеться 15 жовтня 2016 р. в м. Києві у приміщенні HUB 4.0 (Київ, Поділ, Ярославський пров., 1/3).

Ця програма є відкритою для слухачів з цілої України і передусім для тих, хто гостро відчуває моральну кризу в системі державної влади та публічної сфери в Україні, а тому прагне стати учасником етичного дискурсу і впливати на формування та розвиток світоглядних понять і концепцій, що діють у публічній сфері.

До участі у освітній програмі запрошуються молоді українські інтелектуали та професіонали, які вже працюють у публічній сфері (чи готують себе до такої праці), а також ті студенти українських університетів, які цікавляться питаннями структури та функціонування публічного простору, зокрема, в етичному контексті.

Викладачами освітньої програми «Європейські цінності в публічному просторі: від принципів до втілення» виступатимуть провідні українські та зарубіжні експерти, професори вітчизняних та закордонних університетів,  дипломати, громадські та релігійні діячі, а також представники державної служби.

У центрі обговорення: християнський аспект політичної та правової інтеграції в Європі, структура і межі публічного простору; людина в публічному просторі; економічний простір; протидія корупції: світоглядні та інституційні підходи; феномен влади і громадянського суспільства; світові релігії і глобальні виклики.

Форма навчання – заочна (10 суботніх семінарів).

По закінченні учасники отримають офіційний сертифікат.

Участь у програмі є безкоштовною.

Реєстраційна анкета: https://goo.gl/LsMPLi

Навчання відбуватиметься за адресою: HUB 4.0, Київ, Поділ, Ярославський переулок 1/3 (см. Контрактова площа) з 12.00 до 16.30 у суботу.

За додатковою інформацією звертатися: тел. (068) 931 01 21, або е-mail: info@social-academy.com.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*