Презентація фільму про засновника спільноти “Лицарі Колумба” [22 травня]

Поділитися:

22 травня о 19:15 (після вечірньої Святої літургії) у залі під храмом відбудеться презентація фільму про засновника спільноти “Лицарі Колумба”. Запрошуються всі парафіяни, особливо, чоловіки.

Отець Майкл МакГівні” – це документальний фільм, який демонструє історію одного з найуспішніших католицьких священиків Америки. Він народився за кілька років до громадянської війни в США в штаті Коннектикут в родині ірландських емігрантів. Майкл МакГівні зростав в часи, коли мільйони католицьких іммігрантів намагалися подолати бідність і забобони.

Як парафіяльний священик промислового міста Нью-Хейвен, він зробив величезний вплив на свою громаду, заслуживши повагу протестантського середовища і любов своїх прихожан в церкві Святої Марії. Бажаючи піклуванням про сім’ї, які втратили годувальника, о. МакГівні заснував Лицарів Колумба – братерську організацію взаємодопомоги, яка сьогодні залишається найбільшою у світі чоловічою мирянською католицькою організацією з майже 2 мільйонами членів у 14 країнах. Цей фільм пропонує рідкісну можливість заглянути в життя незвичайного священика і далекоглядного лідера.

osbm-kyiv.com.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*