Паломництво Лицарів Колумба Ради св. Василія Великого з іконою Св. Йосифа Обручника

Поділитися:

24 вересня в суботу, відбулось паломництво Лицарів Колумба Ради #12650 св. Василія Великого, з іконою Св. Йосифа Обручника

До храму Св. Василія Великого, з парафії УГКЦ у м. Вишгороді, прибула ікона Св. Йосифа Обручника, з нагоди Паломницької програми Ордену Лицарів Колумба, яку проводять брати по всьому світу.
Оригінал цієї ікони знаходиться в Ораторії св. Йосифа у Монреалі.
Лицарі Колумба є найбільшою у світі католицькою чоловічою-братерською організацією, яка налічує понад два мільйони членів у 16 000 радах по всьому світу.
Програма прощі Лицарів Колумба до ікони є давньою традицією для Спільноти, у рамках якої кожні кілька років вибирається нова ікона, щоб надихнути до молитви та праці братів Лицарів та їхні парафії.
Копії ікони розповсюджуються в кожній із понад 75 юрисдикцій лицарів і подорожують від ради до ради.
Богородиця Гваделупська була першою іконою з якою розпочали цю програму в 1979 році.
У цих паломництвах були ікони Матері Божої Неустанної Помочі, Матері Божої Ченстоховської, Матері Божої Почаївської, Матері Божої Розарію, Матері Божої Милосердя, Матері Божої Помічниці переслідуваних християн і Пресвятої Родини.
Тепер після проголошення папою Франциском року св. Йосифа, Лицарі Колумба моляться до Св. Йосифа і передають ікони по різних парафіях.
Моляться за свої сім’ї та родини, в особливий спосіб за наших військових, волонтері, медиків, за перемогу над ворогами та за всіх наших людей які захищають нашу українську землю!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*