Gazeta.ua: У храмі УГКЦ діти моляться за справедливі вибори

Поділитися:

Під час недільної Святої Літургії в монастирі Святого Василія Великого Української Греко-Католицької Церкви в Києві понад 30 дітей помолилися за справедливі й морально чисті прийдешні вибори.
Разом із дітками молитву виголосив отець Роман Шуп’яний. Він підкреслив, що вона адресована в першу чергу тим, хто буде голосувати, хто ще вагається і тим, які бояться.


“Боже, твої милосердя й любов потрібні мені повсякчас, але тим більше в такі вирішальні хвилини мого життя, коли мушу правильно скористатися своїм особистим даром – даром відповідальності за зроблений мною громадянський вибір, – розпочав молитву отець. – У час, який насичений безправ’ям і породжує неправду, подай мені точку опори, щоб не стиралася грань між добром і злом. Щоб утвердилося в нашій державі спільне й справедливе благо для всіх. Дай сили не коритися лихій волі, і не допускати, щоб моїм голосом і голосом мого ближнього маніпулювали на догоду чиїмсь корисливим інтересам. Пошли мені певність, що з мого маленького рішення, помноженого на правильне рішення моїх ближніх, зросте благодатне суспільство, оперте на правді, справедливості та моралі”.
Після цього отець разом із дітлахами промовив “Отче наш”.

Gazeta.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*