Глава УГКЦ закликав священиків бути присутніми у медійному просторі

Поділитися:

6 травня неподалік Парижа Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, зустрівся з українськими священиками Франції, Бельгії, Німеччини та низки інших європейських країн, які саме у ці дні мають духовні реколекції з владикою Василем (Тучапцем), Екзархом Харківським.

Глава УГКЦ закликав священиків бути присутніми у медійному просторі

У своєму зверненні до священиків Предстоятель УГКЦ наголосив на необхідності присутності Церкви у медійному просторі, особливо у контексті подій сьогодення. Блаженніший Святослав зазначив, що така медійна активність дуже важлива для місійної діяльності Церкви. «Така присутність є також частиною священочого служіння», – наголосив Глава УГКЦ.

Порівнюючи загрози та виклики, які стоять перед душпастирями у зоні АТО та душпастирями у Європі, Глава нашої Церкви зазначив, що на відміну від європейського середовища, на лінії вогню немає атеїстів, і щодо духовних аспектів європейське суспільство перед священнослужителями ставить досить серйозні питання, можливо навіть більші, аніж перед тими, хто є на території проведення АТО.

Як ми повідомляли, 6 травня розпочався душпастирський візит Блаженнішого Святослава до Франції. Він триватиме до 11 травня.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами ugcc.fr

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*