Глава УГКЦ запрошує дітей і батьків до католицької школи у Києві

Поділитися:

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав анонсував прийом заявок до католицької школи в Києві, яка відкрита для всіх охочих.

«Хочу сповістити дуже добру новину для наших батьків і для наших дітей. У Києві відкривається католицька школа. Це мрія, над якою працював ще мій великий попередник Блаженніший Любомир. Нарешті цей проект розпочинає своє життя», – сказав Предстоятель у відеокоментарі щодо відкриття школи.

Спершу працюватиме початкова школа для дітей 1-4 класів.

Блаженніший Святослав запросив батьків до співпраці.

«Сподіваємося, що католицька школа в Києві буде тим середовищем, де ваші діти зможуть повноцінно гармонійно розвиватися і здобувати якісну освіту світового рівня».

За словами Глави УГКЦ, католицька школа – це середовище, де діти можуть не лише навчатися, але й гарно виховуватися на основах християнської моралі.

«Католицька школа – це не конфесійна школа. Вона відкрита для всіх, хто справді дбає про своїх дітей. Дбає, аби їхнє навчання, освіта гармонійно були поєднані на те, щоби діти відчували себе щасливими у середовищі, яке виховує їх гідними громадянами своєї країни і добрими християнами», – сказав Глава УГКЦ.

«Нехай Господь благословить нам це діло за молитвами праведного митрополита Андрея Шептицького», – побажав Предстоятель.

Нижче подаємо контакти, за допомогою яких можна зв’язатися із сестрами служебницями, зокрема з сестрою Христофорою Буштин, яка відповідає за організацію і початок діяльності цієї школи.

Номер телефону +380 50 355 1027, Facebook.

Департамент інформації УГКЦ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*