Хор “Дзвони Подолу” разом з ігуменом монастиря відвідали Польщу

Поділитися:

5 вересня о. ігумен Роман Шуп’яний разом з київським хором «Дзвони Подолу», який очолює Тарас Миронюк, парафіянин храму св. Василія Великого, вирушили з концертною програмою до Польщі.

Отець Роман протягом здійснював духовний супровід для музикантів.

Першого для хористи відвідали монастир отців-василіян у Перемишлі, де священик відправив Службу Божу. У своєму слові отець закликав благати Господа про мир і спокій в Україні, єднаючись у спільній молитві.

Після Літургії подорожні спожили скромний почастунок в монастирі, а о. Юліан Хомечко, ЧСВВ, коротко розповів про історію монастиря і храму та про україно-польські відносини в місті.

Наступного дня хор вирушив до Сопоту (північна Польща), де співав під час Літургії у греко-католицькій церкві та Святої меси у костелі.

За три дні у Сопоті хор «Дзвони Подолу» виступив з програмою духовного співу на фестивалі сакральної музики. Під час перебування у Польщі хористи разом зі священиком зустрічалися з українськими та польськими громадами. Одним із завдань хору було, попри нестабільну ситуацію в Україні, засвідчити зовні про те, що Україна прагне миру, ширше роз’яснити становище, у якому опинилася наша держава, перебуваючи у стані війни з Росією.

Дорогою додому хор на чолі з п. Тарасом Миронюком завітав до рідного села о. Романа, щоб разом заспівати батькам священика «Многая літа», зробивши їм приємну несподіванку. Батьки, та навіть самі хористи, були дуже розчулені зустріччю.

Під час поїздки керівник хору з о. Романом, ігуменом монастиря св. Василія Великого у Києві, обговорили можливу співпрацю в майбутньому.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*