Храмове свято Василія Великого очолив екзарх Харківський Василь (Тучапець)

Поділитися:

14 січня вважається важливим днем для християн східного обряду. У цей день Церква вшановує пам’ять отця і вчителя св. Василія Великого. Для ченців Чину св. Василія Великого цей день особливий і тому, що згадують про засновника Чину, у якому живуть, моляться і працюють.

Святкування розпочались напередодні урочистою Вечірнею з Литією.

14 січня до храму св. Василія Великого завітав владика Василій (Тучапець), екзарх Харківський, який очолив урочисту Святу Літургію і звернувся з словом повчання і привітання до всіх присутніх.

о. ігумен Роман та о. парох Рафаїл зустрічають єпископа у храмі св. Василія Великого

о. ігумен Роман та о. парох Рафаїл зустрічають єпископа у храмі 

Єпископ Василь у храмі св. Василія Великого

Єпископ Василь у храмі 

Розділити радість великого празника приїхали протоігумени двох українських провінцій: о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ (Провінція Найсвятішого Спасителя) і о. Павло Райчинець, ЧСВВ (Провінція Святого Миколая), а також ієромонахи Василіянського Чину зі Львова, Жовкви, Підгірців, Херсону, Бару, Івано-Франківська, Криму та отці, які моляться і трудяться у Києві та околицях.

Проповідь екзарха Харківського у храмі св. Василія Великого

Проповідь екзарха Харківського у храмі св. Василія Великого

Після урочистої Святої Літургії ігумен монастиря о. Роман Шуп’яний, ЧСВВ подякував усім за спільну молитву і запросив духовенство до святкової трапези.

Отець ігумен Роман вітає присутніх, що зібралися на храмове свято

Отець ігумен Роман вітає присутніх, що зібралися на храмове свято

Під час святкового обіду домінував хороший настрій і лунала різдвяна коляда. Нехай Господь благословить усіх парафіян храму св. Василія Великого, а великий отець і учитель Церкви допомагає своїм послідовникам гідно і плідно нести слово Божої істини.

Священики Київської Архиєпархії та ієромонахи ЧСВВ

Повідомив бр. Матей Кравчишин, ЧСВВ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*