Ігумен київського монастиря ЧСВВ взяв участь у зборах настоятелів

Поділитися:

7 жовтня 2014 р. в монастирі Св. Онуфрія у Львові, під головуванням Отця Протоігумена Пантелеймона Саламахи ЧСВВ, відбулося зібрання Настоятелів Провінції Найсвятішого Спасителя Отців Василіян в Україні.

igumen3

Участь у зборах настоятелів взяв Протоархимандрит о. Генезій Віомар, ЧСВВ, разом із Генеральним Секретарем й Радником о. Єфремом Кончаком, ЧСВВ, а також Протоігумен Провінції Святого Миколая в Україні – отець Павло Райчинець ЧСВВ.

Протоархимандрит о. Генезій Віомар, ЧСВВ, виступив із словами подяки Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні за організацію Генеральної візитації. У своїй промові Протоархимандрит висловив підтримку ченцям усіх монастирів, що несуть місію по різних містах і в різних умовах. В свою чергу Протоігумен о. Пантелеймон Саламаха, ЧСВВ, подякував Протоархимандриту за проведену візитацію й за опіку над Провінцією Найсвятішого Спасителя в Україні.

igumen2

Після виступу о. Протоархимандрита було обговорено ще низку актуальних питань що стусуються діяльності ЧСВВ, а на закінчення усі приступили до спільної фотографії.

igumen1

Прес-служба osbm.in.ua

 

 

 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*