Історичні світлини: святий Папа Іван Павло ІІ у 2001 році відвідує монастир св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

Упорядковуючи архів монастиря, ми вирішили опублікувати світлини, що були відзняті під час відвідин храму св. Василія Великого святим Папою Іваном Павлом ІІ під час його пастирського візиту до України. Подія відбулася 25 червня 2001 року.

Про візит св. Папи Івана Павла ІІ згадує о. Рафаїл, котрий від початків заснування храму та монастиря служив у Києві.

Уривок інтерв’ю з о. Рафаїлом, парохом храму:

“Те, що ми маємо стільки вірних, то є Божа ласка і Боже благословення”

“…Коли в 2001 році мені запропонували залишати Жовкву і йти до Києва, я дуже не хотів іти, бо казав “куди йти? Порожня церква, людей немає, що я там буду робити?” Але отець-протоархимандрит Діонісій Ляхович під час канонічної візитації в Жовкві покликав мене до себе і каже: “Отче Рафаїле, я вас дуже прошу, не заставляю, але прошу, – хоча мав право, звичайно, під наказом обіту послуху мене відправити до Києва.

Цього він не зробив. – Разом з о.-протоігуменом підіть в Київ і побачите: Бог буде благословити. Приїде Папа Римський Іван Павло ІІ і на початок вашої праці будете мати благословення особливе, а за рік-два будете мати людей”.

“Коли я прийшов до Києва, так воно і сталось, – згадує о. Рафаїл. – Побачив 5-10 людей після візиту Блаженного Папи Івана Павла ІІ, який відвідав наш храм, молився в цьому храмі, благословив його. Після візиту Блаженного Папи я побачив, як 10-15 людей почали ходити до нашого храму першого літа-осені 2001 року”.

>>>Читати більше…

>>>Переглянути фотогалерею…

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*