Канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО [23 жовтня – 1 листопада]

Поділитися:

У Києві 23 жовтня – 1 листопада канадські медики проводитимуть безкоштовні пластичні операції пораненим активістам Майдану і бійцям АТО. Будь-який поранений може записатися на операцію за телефоном: +38 095 435 30 33.

Як сказала на брифінгу директор гуманітарних ініціатив громадської організації Ukraine Canada Foundation Христина Валер, з такою ініціативою виступила її організація спільно з урядом Канади.

“З 23 жовтня по 1 листопада ми будемо в Києві оперувати в Центральному військовому госпіталі, будемо проводити операції для поранених активістів і воїнів … Операції є безкоштовними”, – каже Христина Валер. Валер повідомила, що на даний момент йде пошук поранених, які потребують оперування. “Ми сподіваємося, що ми зможемо зробити 30-40 операцій”.
За її словами, уряд Канади виділив 1,2 млн канадських доларів на проведення цієї місії. Валер зазначила, що це буде вже третя місія, в ході попередніх двох були прооперовані близько 60 осіб. Крім того, планується проведення ще однієї такої місії в лютому 2016 року.

Канадські лікарі спільно з українськими колегами проведуть операції на обличчі і верхніх кінцівках, а також займуться усуненням посттравматичних черепно-лицевих деформацій, дефектів м’яких тканин і рубців.

Повідомив бр. Теоктист Міщук, ЧСВВ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*