До Києва прибуде копія чудотворної ікони Матері Божої Неустанної Помочі

Поділитися:

neustannoi_pomochi3 липня 2016 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового буде виставлена для почитання точна копія ікони Матері Божої Неустанної Помочі.

Як розповів професор Роман Шуст, у червні 2015 року розпочали відзначення ювілею 150-ти річчя публічного пошанування ікони Матері Божої Неустанної Помочі. Тоді за підтримки отців редемптористів було створено громадську ініціативу публічного почитання цієї ікони, а відповідно до цього вирішили створити її точну копію.

До цієї роботи приступив відомий іконописець ієромонах Іван Козак, студит, який понад два місяці працював над тим, щоб зробити якнайвірнішу її копію. Свою основну працю він виконував у Греції, звідки два рази подорожував до Риму і списував там її точні риси.

Відтак, у червні минулого року цю ікону було посвячено в Римі, а благословив її особисто Папа Римський Франциск. 28 червня 2015 року вона розпочала паломництво українськими храмами всіх конфесій. Тоді ж у Львові провели велелюдну зустріч ікони. Відтоді вона побувала у всіх храмах Львова, а після цього ще й відвідала понад 250 храмів Львівщини.

3 липня 2016 року, з благословення Блаженнішого Святослава, ця ікона перебуватиме в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві. Після цього за сприянням єпископа Йосифа (Міляна) її шануватимуть у всіх храмах Київської архиєпархії, а відтак і в інших храмах різних конфесій Києва.

Пізніше її повезуть для почитання в зону АТО. На цьому її паломництво не завершиться, адже надалі в задумі організаторів є ідея, щоб перед нею мали змогу молитися люди в усіх храмах України.

ЧСВВ | Монастир св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*