У храмі виставлять копію чудотворної ікони Матері Божої Неустанної Помочі

Поділитися:

25 липня в нашому храмі буде виставлено для почитання і молитви ікона Матері Божої Неустанної Помочі, яка є копією оригіналу, що знаходиться в Римі.

FB_IMG_1467136453560

Як розповів професор Роман Шуст, у червні 2015 року розпочали відзначення ювілею 150-річчя публічного вшанування ікони Матері Божої Неустанної Помочі. Тоді за підтримки отців редемптористів було створено громадську ініціативу публічного почитання даної ікони, а відповідно до цього вирішили створити її точну копію.

До цієї приступив відомий іконописець о. Орест Козак, студит. Основну працю він виконував у Греції, звідки 2 рази подорожував до Риму і списував там її точні риси.

У червні минулого року цю ікону було посвячено в Римі, а благословив її особисто Папа Римський Франциск. Опісля 28 червня 2015 року, вона розпочала паломництво українськими храмами всіх конфесій. Тоді ж у Львові провели велелюдну зустріч ікони. Відтоді вона побувала у всіх храмах Львова різних конфесій, а після цього ще й відвідала понад 250 храмів Львівщини.

З третього липня 2016 р. за благословенням Блаженнішого Святослава ікона перебуває в Патріаршому соборі Воскресіння Христового у Києві. Після цього за сприяння єпископа Йосифа Міляна її шануватимуть у всіх храмах Київської архиєпархії та в інших храмах різних конфесій Києва. Пізніше її повезуть для почитання в зону АТО.

Прес-служба Київської архиєпархії

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*