Львівські журналісти розпочали антидогналівську боротьбу

Поділитися:

У вчорашньому номері львівської газети «Експрес» від 14.06.2012 року № 64 з’явилася стаття журналістки Ольги Єжижанської «Секта, що викрадає дітей». Коротке журналістське розслідування про діяльність в Україні секти догналівців покликане привернути увагу громадськості до цього питання.

Журналістка побувала на «богослужіннях» цієї секти, спілкувалася з її членами та жертвами. Шокуючі свідчення жертв цієї секти заставляють задуматися над питанням: Чому суспільство і держава глухі до голосінь жертв чехословацьких пройдисвітів? Чому так мало людей у суспільстві дослухається до застережень Католицької Церкви стосовно деструктивної діяльності цих сектантів?

«…Прості люди заплуталися. Вони не можуть зрозуміти, чому діти, що начебто ходять до церкви, опиняються в секті, яка не має жодного права діяти в Україні. Чому не реагують на це державні органи? Чому мовчить Служба безпеки України, адже відомо, що керівники секти – іноземці? Усі ці питання залишаються без відповіді… І чому у цій диявольській грі заручниками стають наші діти?» – запитує журналістка себе й усю українську громадськість.

Догналівці уже розпочали кампанію проти «Експресу» і пані Єжижанської тому вартує своїми молитвами підтримати відважних журналістів, за якими стоїть розкриття не одної афери, зокрема з відомим «доктором Пі» – Слісарчуком.

Підтримати журналістів можна також, зателефонувавши у Відділ зв’язків з громадськістю газети «Експрес»  і подякувавши журналістам за їхню громадянську позицію і потрібну українському суспільству статтю.

Телефон Відділу зв’язків з громадськістю газети «Експрес»: (032) 297-47-01.

Підтримайте журналістів у їхній боротьбі проти сектантів, які ламають молоді життя.

За матеріалами: Католицький оглядач

Поділитися:

1 Comment on Львівські журналісти розпочали антидогналівську боротьбу

  1. Слава Ісусу Христу!Дуже вдячна газеті що нагадала за молитву 50 псалом!Попрацюйте над рекламою воржок і т.д.в газеті експрес!Сатана бачу добре опутав протоігумена Пантелеймона!То він вже працює в експресіГосподь все бачить!Хай Господь благословить!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*