Лицарі Колумба і Великий футбол

Поділитися:

На засіданні Ради № 16250 Лицарів Колумба парафії св. Василія Великого було розглянуте питання про дозвілля братів лицарів. Окрім церковних проектів, в яких задіяні лицарі і які їх обʼєднують в одну діяльну спільноту, брати мають завдання організовувати спільне дозвілля.

futbol

Натхнені Чемпіонатом Європи з футболу, який відбувається у Франції, брати вирішили стати учасниками «гри мільйонів» не лише, як вболівальники, але як і активні гравці.

1 липня на компактному шкільному стадіоні біля м. Лукʼянівка відбулась перша футбольна зустріч братів-лицарів у складі Великого Лицаря бр. Миколи Мостовʼяка, капелана о. Романа Шупʼяного, бр. Йосифа Баранецького (студента ВІФБС з Брюховичів) і ще трьох лицарів. Зібравшись з жарких київських офісів, передягнувшись у спортивний одяг, гравці приступили до розігріву мʼязів, розминки, оскільки останній раз шкіряну кулю, як виявилось, гравці відчували дуже давно.

Швидко звикнувши до штучного покриття газону, розділившись на маленькі команди, розпочали спаринг і на диво, футбол виявився, хоч і не дуже технічний, але надзвичайно динамічний і швидкий, а тому без падінь, синців і подряпин не обійшлося.

За деякий час до гри доєднались ще четверо місцевих молодих хлопців, які внесли в гру більше динамізму і техніки, однак командної гри в пас стало значно менше, оскільки зʼявилося більше індивідуальних, «самолюбних» дій з боку новоприбулих. Сили команд були рівними, тому результат майже двогодинного матчу виявився рівним, хоч на нього, правду кажучи, ніхто не зважав, оскільки всі були задоволені грою. Після гри усі вітали один одного – втома, синці і подряпини не змогли зігнати задоволення і усмішок з облич гравців.

Такий перший досвід братів лицарів, переконаний, буде не останній (бо вже після матчу обговорювалось питання наступної зустрічі) і послужить прикладом для інших братів-лицарів, а також для інших спільнот, які діють при нашій та інших парафіях.

Вперед до перемоги.

Повідомив о. Роман Шуп’яний

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*