Лицарі Колумба відвідали поранених українських військовослужбовців у лікарнях

Поділитися:

9 жовтня Брати Лицарі Ради 16250 Святого Василія Великого вкотре відвідали військових, які перебувають на лікуванні в Центральному (Київ) та Ірпінському Госпіталях ЗСУ. Це жест подяки і солідарності з тими, хто жертвує своїм здоров’ям і життям заради нашого майбутнього. Лицарі передати ста воїнам символічні подарунки – речі першої необхідності і солодощі. Не оминули увагою і медперсонал, який опікується нашими захисниками.

    

 

Слід зазначити, що проект відвідин військових госпіталів не обмежується самими лише відвідинами, але також масштабною підготовкою до них, а саме, закупкою всіх складників пакунків, а потім саме пакування їх в залі храму.

Велика вдячність о. Віталію Воєці, який є капеланом цих медичних закладів і завжди радо відгукується на бажання лицарів відвідати лікарні, а також координує і залагоджує всі технічні моменти в процесі відвідин.

Звичайно, подяка належить також жертводавцям, зокрема з Канади, які радо долучаються коштами до цієї благодійної діяльності наших Братів Лицарів. Заохочуємо наших вірних долучатись: як чоловіків до спільноти Лицарів, так і всіх вірних коштами до їхньої благородної діяльності.

Фото: о. Віталій Воєца, брат-лицар Юрій Борисенко

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*