Молодь храму св. Василія Великого в день Голодомору відвідала Національний музей історії України

Поділитися:

28 листопада молодь та парохіяни храму св. Василія Великого разом з духівником о. Романом відвідали Національний історичний музей України. Особливу увагу під час екскурсії музеєм було присвячено новітній історії України та трагедії Голодомору українців. Екскурсовод детально розповіла гостям музею про перебіг подій на території України, починаючи від революції та національно-визвольного руху українців початку ХХ ст. та дотепер.

Біля стенду Митрополита Андрея Шептицького

Біля стенду Митрополита Андрея Шептицького

Переглядаючи насичену експозицію музею, учасники екскурсії відновили для себе забуті сторінки історії України та дізналися нові подробиці. Під час екскурсії були підняті питання про помилки, яких допускається влада та народ, щоб історія знову повторилася через певний відрізок часу.

Закордонний паспорт Михайла Грушевського

Закордонний паспорт Михайла Грушевського

Гетьман Павло Скоропадський

Гетьман Павло Скоропадський

Українська Центральна Рада, Гетьманат Павла Скоропадського, Директорія, більшовицький та радянський режим в Україні і, зрештою, незалежність: аналізуючи хід історії, кожен відвідувач музею виробляє в собі розуміння становища України сьогодні. Відвідування подібних експозицій, особливо під час пам’ятних дат, дуже важливе для кожного свідомого українця та християнина.

Луганська та Донецька області. Всередині музею Частина нашої групи

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*