Молодь організувала Хресну дорогу

Поділитися:

У п’ятницю 15 квітня у храмі Св. Василія Великого відбулася Хресна дорога, яку організувала вишгородська та парафіяльна молодь монастиря. Близько 400 мирян взяли участь у Хресній дорозі минулої п’ятниці.

Остання на цей рік Хресна дорога була дещо незвичною. Замість стандартних стацій, звучали родзумування, яких, проте, також було 14,  а поміж ними звучали пісні парафіяльного хору та декілька пісень під гітару.

На початку Хресної дороги усіх присутніх привітав парох храму – о. Рафаїл, після чого слово взяв організатор дороги – о. Дам’ян Габорій, військовий капелан Київського гарнізону та сотрудник храму Вишгородської Божої Матері. Отець ознайомив усіх присутніх зі специфікою цьогорічної дороги та провів її спільно з бр. Теоктистом, ЧСВВ, протягом чого усі миряни мали змогу пороздумувати над стражданнями Спасителя.

Після завершення Хресної дороги перед тетраподом була сформована доріжка зі свічок, а на початку стояла таця з камінням. Кожен з присутніх міг підійти, взяти камінець та пройти символічною дорогою до хреста, роздумуючи впродовж ходи про все, що лежить на серці – про тягар,  якого хочемо позбутися. Біля тетраподу миряни залишали взятий камінець та вибирали собі цитату зі Святого Письма; листки з цитатами були розкладені поруч.

Щиро дякуємо усім присутнім за спільну молитву.

Також подібна Хресна дорога буде проведена в понеділок 18 квітня у Вишгороді (храм Вишгородської Божої Матері).

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*