Молодь парафії Св. Василія Великого привітала о. Романа Шуп’яного з днем народження

Поділитися:

Молодіжна спільнота парафії Св. Василія Великого привітала о. Романа Шуп’яного (духовного провідника молоді) з днем народження. Під акомпанемент скрипки та гітари молодь проспівала отцеві «Многая літа» та, зачитавши вітання, вручила подарунок.

Свято розпочалось о 16.00 год. Під час святкової трапези хлопці та дівчата співали українських народних пісень, демонструючи свої таланти, а також обговорювали плани спільноти на найближчий місяць. Зокрема, у неділю 18 листопада молодь парафії Св. Василія Великого візьме участь у святі блаж. Йосафати в Монастирі сестер-служебниць НДМ, а 1 грудня панує відвідати місто Чернігів з екскурсією.

Святкування дня народження о. Романа завершилося українською піснею «Дороги іншої не треба…». Гості свята подякували духовному провіднику за чудове свято та домовились зустрітись у неділю на Літургії, щоб потім спільно вирушити до Монастиря сестер-служебниць.

Поділитися:

1 Comment on Молодь парафії Св. Василія Великого привітала о. Романа Шуп’яного з днем народження

  1. Отче Романе! Щиро вітаємо з днем народження!
    Нехай Господь щедро обдаровує Вас усіма потрібними ласками, скріплюючи і надихаючи Вас на працю у Божому винограднику, а Божа Мати огортає своїм Покровом! Нехай у повноті сповнюється у вашому житті Божа воля – наша святість.

    Многая літа!
    З повагою родина Мітяєвих

Leave a comment

Your email address will not be published.


*