Молодь відвідала Мукачівський монастир оо. василіян з духівником

Поділитися:

З другого по п’яте травня молодь храму св. Василія Великого разом з духівником о. Романом Шупяним, ЧСВВ, вирушила у поїздку-паломництво на Закарпаття. Під час екскурсійної програми молодь відвідала Ужгородський та Мукачівський замок, мала екскурсію по цих містах.

У суботу ввечері усі завітали до Мукачівського монастиря отців-василіян, де о. настоятель Веніамин Довганич прийняв паломників та після короткої молитви почастував смачною вечерею. Монастир оо. василіян славиться тим, що в ньому перебуває старовинна Мукачівська чудотворна ікона Божої Матері. Прочани мали нагоду помолитися перед іконою та випросити ласки для себе, друзів та своєї родини.

У неділю разом з чисельною громадою храму при монастирі молодь відбула Святу Літургію, приступивши до тайн Сповіді та Причастя. Для декого це була перша нагода посповідатися, що додало особливого змісту подорожі.

Після обіду усі відвідали колишній василіянський монастир, який сьогодні знаходиться у власності УПЦ (МП) – тут існує жіночий монастир. Прочани мали нагоду порівняти специфіку православних та греко-католицьких храмів, а також католицьких костелів, які були відвідані протягом двох днів.

Молодь вдячна о.-ігумену Веніамину та о.-духівнику Роману за чудово проведений час. Для кожного з прочан поїздка на Закарпаття стала нагодою отримати нових друзів зі спільними цінностями, що неабияк допомагає духовному розвитку молоді.

Усі фото – Ані Гелецької (на фото зліва), учасниці поїздки

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*