Молитовні намірення на грудень 2012 р. Б.

Поділитися:

Наталія просить помолитися за добру здачу сесії.

Володимир просить помолитися за здоров’я хворої Уляни.

Людмила та Євген просять помолитися, щоб Господь послав їм дитинку.

Юрій просить помолитися за те, щоб Бог допоміг йому знайти свою точку опори, а також за сина Олександра, його навернення, звільнення від всякої напасті.

Анна просить помолитися за сина Степана, його навернення, звільнення від всякої напасті та зцілення духовних і душевних ран.

Оксана просить помолитися за її здоров`я, краще самопочуття, а також, щоб Господь допоміг їй знайти роботу.

Соломія просить помолитися за її здоров’я, здоров’я її родини. За здоров’я о. Андрія Нагірняка та о. Василя Поточняка, за здоров’я хворої Марії.

Анна просить помолитися за успiшне вирiшення питання повенення боргу о. Сергiя та його парафiян, котрi вклали кредитнi кошти у будiвицтво Вишгородськоi церкви, а тепер не мають змоги повернути iх фiнансовiй установi.

Лідія просить помолитися за здоров’я важкохворого Михаїла.

Оксана та Ігор просять помолитися, щоб Господь послав їм дитинку.

Наталя просить про молитву за важкохвору Валентину.

Анна просить про молитву за зцілення душ і тіл і за здоров’я Анни, Анжели, Юліани, Геннадія, Степана, Марії, Романни і Ярослава.

Наталія просить помолитися за визволення від алкогольної залежності Миколи, Степана, від наркотичної залежності Ореста та за їхнє духовне прозріння і навернення.

Наталія просить помолитися за одужання Олексика, за навернення до Церкви Івана, за зцілення його душі…

Леся просить помолитися за те, щоб нам вдавалося зберігати і поширювати промені Божої благодаті. За видужання та полегшення страждань важкохворих.

Алла просить помолитися за свою родину (Андрія і Аллу), одужання і звільнення від всякої напасті Алли та щоб Господь послав їм дітей.

 Намірення Святішого Отця Бенедикта XVI на грудень 2012 р. Б.

Загальне намірення: «Щоб мігрантів в усьому світі, а особливо в християнських громадах, приймали з великодушністю і справжньою любов’ю».

Місійне намірення: «Щоб Христос об’явився всьому людству, як світло, що поширюється з Вифлеєму і віддзеркалюється на обличчі Його Церкви».

Подати своє намірення на цей місяць Ви можете тут або через форму на головній сторінці.

Намірення передані священикам монастиря св. Василія Великого, які відслужать Літургію за прохання, що надійшли за місяць.

Молитовні намірення на сайті Монастиря Св. Василія Великого у Києві – як це функціонує?

Поділитися:

3 Comments on Молитовні намірення на грудень 2012 р. Б.

  1. Алла просить помолитися за свою родину (Андрія і Аллу), одужання і звільнення від всякої напасті Алли та щоб Господь послав їм дітей.

  2. Соломійка // 08.12.2012 at 06:40 // Відповіcти

    Слава Ісусу Христу. Прошу помолитися за моє здоровя, здоровя моєї родини. За здоровя о. Андрія Нагірняка, та о. Василя Поточняка. Прошу теж помолитися за здоровя хворої Марії. Дякую.

  3. за сина Степана, його навернення, звільнення від всякої напасті та зцілення духовних і душевних ран.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*