Молитовні намірення на грудень 2014 р. Б.

Поділитися:

Міла: Молиться за здоровья моего сыночка Максима.

Тарас:  За здоров’я Соломійки

Олеся: Щиро прошу про молитву за мою сестру Наталю, в неї виявили рак.Дуже дякую.

Дочка: Прошу про молитву за здоров’я важкохворих мого батька Степана і сестру Наталю.

Олеся: Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за мого батька Степана. В нього завтра буде операція і підозрюється пухлина. Дуже вдячна всім!

Лідія: Про дар батьківства для Юлії та Валентина

Наталя:  За здоров’я Ігора, Марії, Ігора, Надії, Наталії, Павла.

Наталія: за здоров’я

Олеся: Слава Ісусу Христу! Щиро прошу про молитву за мою двоюрідну сестру Наталю. В неї підозрюється злоякісна пухлина. Дуже вдячна всім!

Олександр: Слава Ісусу Христу! За здоров’я і щасливу вагітність хворої Анни!

МаріЯ:  Господи! змилосердися над плачущими батьками-зцiли душi Галини i Юрiя iповерни iх до нормального християнського життя!

Надія: Слава Ісусу Христу!Прошу помолитися за прощення гріхів та Божі ласки для моїх дітей та онуків Андрія,Сергія,Андрія,Анни,Софії,Наталії і Тетяни.

Тарас: Прошу Бога через спільну молитву нашої церкви у моїх трьох наміреннях: – Мир для України і примирення з сусідами – Оздоровлення донечки у сусідів – Сили подолати спокуси і духовні немочі. Дякую Богові за вислухані молитви і ласки на кожен день!

Оля: Слава Ісусу Христу. Щиро благаю помолитися за повернення в сімю чоловіка Андрія до нас з маленькою донечкою Андріаночкою і за примирення родини, а також за те щоб мені якнайшвидше вдалося погасити борги, бо я з донечкою в надзвичайно важкій ситуації

Подати своє прохання на цей місяць Ви можете тут або через форму на головній сторінці.

Намірення передані священикам монастиря св. Василія Великого, які відслужать Літургію за прохання, що надійшли за місяць.

Молитовні намірення на сайті Монастиря Св. Василія Великого у Києві – як це функціонує?

Поділитися:

3 Comments on Молитовні намірення на грудень 2014 р. Б.

  1. Слава Ісусу Христу! Дорогі браття і сестри, щиро прошу помолитись за мого сина Владислава, якому 6 міс. У дитини перинатальне ураження нервовоі системи. Щиро вдячні.

  2. Христос Воскрес.Прошу помолитися за здоровя Лесі. ЇЇ ця молитва дуже потрібна.Щиро дякую

  3. Слава Ісусу Христу! Дуже прошу молитися за здоров”я та Боже милосердя для хворої Люби. Щиро дякую! Нехай Господь щедро Вас благословить!

Leave a comment

Your email address will not be published.


*