Молитва за дітей

Поділитися:

І приносили до нього дітей, щоб доторкнувся їх, але учні забороняли їм. Бачивши Ісус те, виявив незадоволення і сказав їм: “Пустіть дітей приходити до мене, не бороніть їм: таких бо Царство Боже. Істинно кажу вам: Хто Царства Божого не прийме, як дитина, – не ввійде до нього.” І обнявши їх, поклав на них руки і благословив їх. Євангеліє від Марка, 10: 13-16

Ісусе, сьогодні Твоїй опіці довіряємо дітей усього світу! Тих найдрібніших, які перебувають у лоні своїх матерів, очікуючи на прийняття їх у світі. Навчи нас приймати і любити кожну крихітку, цінувати і шанувати кожне дитяче серце і його почуття.

Тих, котрі очікують на добре слово, обійми, усмішку, нашу присутність. І потребують більше любові, аніж матеріальних ресурсів. Навчи нас, Господи, бути дбайливими і ніжними у стосунку до дітей, щоб вони бачили в нас найперше друзів, а вже згодом вимогливих батьків і наставників.

Тих, котрі залишені ні для кого, почуваються зовсім непотрібними – так глибоко нещасливими без мами і опіки. Навчи нас не зневажати матерів, котрі покидають своїх дітей, водночас будучи для покинутих надією.

Тих, котрі перебувають у випробуваннях і занадто ранньому дорослішанню через життєві трагедії. Навчи нас принести полегшення кожному конкретному життю дитини, котра страждає, і ми про це знаємо.

Тих, котрі не мали доброго виховання і через це стали кишеньковими злодіями та шахраями. Навчи нас бачити в кожній дитині, навіть тій, котра для всіх позірно найгірша, Божий дар і виклик для нас – виховати, навчити, пробачити і допомогти.

Передаємо, Ісусе, у Твої руки наших дітей, щоб Ти їх провадив, щоб вчив нас їх любити, щоб ми разом могли зростати у Твоїй любові і гармонійно розвиватися!

Дай нам мудрості й терпеливості, сили і натхнення, креативності й ентузіазму, працьовитості та второпності, щоб виховати наших дітей Тобі на славу!

Господи, подаруй нам дар віри, щоб ми могли передати його нашим дітям!

Амінь.

ДивенСвіт

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*