Монаший театр «В каптурах» завітав до Києва з різдвяною виставою

Поділитися:

20 січня до Києва завітав монаший театр «В каптурах», що функціонує при Василіянському інституті філософсько-богословських студій ім. Йосифа Велямина Рутського, що в Брюховичах. Ченці на чолі з ректором семінарії о. Йосафатом Хаймиком, ЧСВВ, вже побували на сході України. Дорогою назад, семінаристи ступили до Києва, щоб порадувати глядачів різдвяною виставою за мотивами Чарльза Діккенса «Крізь сон».

Сюжет: Поринаючи у сон, головний герой згадує різноманітні моменти із свого життя, людей, які творили історію його буття, дотепні шкільні історії, вуличне життя, втрата батька. Закам’яніле серце поволі починає відчувати тепло різдвяного періоду. Насичена подіями вистава, збагачена музичним супроводом, звеличена веселою колядою, примушує людське серце радіти і сумувати, плакати і відчувати щастя, призадуматися і зробити висновки.

На виставу завітало біля 600 гостей, яких вмістив актовий зал Центрального будинку художника. Серед глядачів був присутній і владика Йосиф (Мілян), єпископ-помічник Київської Архиєпархії. Після перегляду вистави глядачі були вражені майстерністю гри монахів, що дозволило всім присутнім глибоко застановитись над головною ідеєю твору: Бог завжди поруч, особливо тоді, коли ми найменше це відчуваємо.

[nggallery id=79]

На завершення брати разом з ректором підготували для глядачів невеликий концерт-коляду, яку виконали під акомпанемент музичних інструментів. Яскравим доповненням до вечора став виступ молодіжного хору парафії св. Василія Великого. У дійстві взяли участь і діти київських парафій. Отець-ректор Йосафат запросив усіх охочих на сцену, де діти віншуючи, виконували разом з хором та братами, колядки та щедрівки. Зал радісно підспівував сцені.

Гостей, що прибули на театральну виставу, привітав отець-ігумен Роман (Шуп’яний), ЧСВВ. Отець подякував о.-ректору та семінаристам за чудову виставу, а також усім вірним, що до нас завітали.

osbm-kyiv.com.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*