Монаший театр “У каптурах” виступив у Києві з виставою «Christmas quest: у пошуках скарбу»

Поділитися:

 “Бо де твій скарб, там буде і твоє серце.” Мт 6:21.

Тривають гастролі містами України монашого театру «У каптурах» інституту філософсько-богословських студій ім. Йосифа Веляміна Рутського зі Львова. Цьогоріч брати-василіяни привезли до Києва виставу «Christmas quest: у пошуках скарбу», яку всі охочі могли подивитись 19 січня в колонному залі КМДА.

Півторагодинна вистава–квест залучає глядача у вир подій. У постановці порушено актуальні соціальні проблеми : взаємини між батьками та дітьми, на яких майже ніколи не вистачає часу, пошук кращої долі та заробітку за кордоном, залежність від комп’ютерних ігор та модних ґаджетів, підтримка та інтеграція воїнів російсько-української війни, яких згадують лише на свята або за для картинки у фейсбуці.

У виставі головними героями є власник-водій Тесли, влогер та поет. Вони отримують інструкцію для того, щоб знайти скарб. Та чи знайдуть? Чи не загубляться в метушні сучасності? Невідомо, куди далі поведе їх чарівне колесо.

Акторам (братам-василіянам) вдалося доступно й цікаво розповісти про християнські цінності сучасним молодіжним сленгом. У глибокозмістовній виставі висвітлено проблеми нашого сьогодення.

Ми запитуємо себе і отримуємо відповідь на одвічно актуальне питання, яке стало головною ідеєю твору: «Де твій скарб, там буде і твоє серце». Зробімо правильний вибір.

Після перегляду вистави, о. Роман Шуп’яний, ігумен монастиря св. Василія Великого, який гостинно прийняв братів-студентів у київській обителі, поділився своїми враженнями від побаченого дійства. Отець побажав, щоб у кожного з нас була «колючка», що спонукатиме до позитивних змін. Ігумен подякував монашому театру «У каптурах» за чудову виставу, а також усім вірним, що прийшли на різдвяний квест.

Завітав на виставу й нововисвячений єпископ Степан Сус. Владика подякував братам за такий формат прославляння Господа і християнських цінностей та побажав плідної творчої праці на славу Божу.

Мав слово й отець Йосиф Будай, який подякував київській публіці та попросив бути щедрими в подяці братам-акторам, не забуваючи про нещодавно випущену банкноту в 1000 гривень)).

Були і сльози, і щирий сміх, і віншування, і родинна коляда.

Браво, актори! Браво, василіяни!

Далі шлях колядників «У каптурах» проляже через Запоріжжя, Харків, Львів, Івано-Франківськ.

До нових зустрічей в столиці України.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*