Монастир ЧСВВ у Кам’янці-Подільському відсвяткував 5-річчя з нагоди заснування парафії

Поділитися:

1 червня у храмі Пресвятої Трійці в Кам’янці-Подільському відбулося святкування храмового празника. Архиєрейську Літургію з нагоди свята очолив Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк).

ЧСВВ

Співслужили Митрополиту протоігумен Чину Провінції Найсвятішого Спасителя в Україні о. Пантелеймон Саламаха, члени Провінційної консульти – о. Тарас Тижник (Київ), о. Сергій Крутовський (Львів), о. Макарій Солюк (Львів), отці-ігумени василіянських монастирів України, серед яких о. Єремія Рибаков (Кам’янець-Подільський), о. Веніамин Чернега (Жовква), о. Вінкентій Пелих (Львів), о. Роман Шуп’яний (Київ), о. Юліан Хомечко (Василіянський інститут філософсько-богословських студій ім. Й.-В. Рутського, Брюховичі), о. Анастасій Панькевич (Чортків), о. Власій Фуц (Підгірці) та інші священики й брати василіянських монастирів по Україні. До свята долучилися священики парафіяльних громад УГКЦ Кам’янця-Подільського та ченці монастиря свв. Кирила та Методія оо. редемптористів.

ЧСВВ

У своїй проповіді Архиєпископ Василій зауважив, що отці-василіяни не прийшли до Кам’янця-Подільського, вони сюди повернулися. Парафія, що нею опікуються отці василіянського монастиря Пресвятої Трійці, святкує сьогодні своє 5-ліття. Митрополит звернувся до історії обителі, що зазнала нищення з боку Російської імперії та поступово була зруйнована аж до 1995 року, коли розпочалася  віднова церкви Пресвятої Трійці. Архиєпископ закликав усіх вірних молитися за державу, за наших захисників, що воюють на сході, та за капеланів.

DSC06865 (Medium)

Після завершення Літургії о. протоігумен Пантелеймон Саламаха та о. ігумен Єремія Рибаков висловили вдячність Митрополиту, духовенству та вірним, що так чисельно прибули на святкування храмового празника.

Святкування завершилося водосвяттям та окропленням освяченою водою усіх присутніх.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*