Монастир та храм святого Василія Великого організував Шевченківський вечір

Поділитися:

8 березня 2015 року у Центральному будинку художника в Києві відбувся Шевченківський вечір, організований силами парафії храму та монастиря св. Василія Великого. Режисером вечора виступила п. Олена Якуніна.

Такий масштабний захід парафія проводить вперше. Серед нововведень цього року слід також відзначити спільну Розколяду, організовану монастирем св. Василія Великого з благословення та активної підтримки ігумена о. Романа Шуп’яного.

У музично-поетичному вечорі “Духовні струмені Т. Шевченка” взяли участь народні артисти України – парафіяни храму: Герой України Марія Стеф’юк та народний артист України Роман Гриньків. Цитували поезію Кобзаря заслужені артисти України Тетяна Жирко та Лариса Дедюх.

Наймолодші учасники музично-поетичного вечора – діти, що відвідують Недільну школу при церкві, також виступили з програмою, яку підготували спільно з сестрами-служебницями Непорочної Діви Марії.

На поезію Тараса Шевченка було написано чимало музичних композицій. Лауреати міжнародних конкурсів, серед яких – Маркіян Свято, Іван Пташник, Василь Бзовський, Марія Чабан та Дем’ян Матушевський поділилися своїми музичними талантами з вдячними глядачами. Чоловічий квартет “Тавор”, молодіжний хор “Захід” та театральна майстерня “Птаха” також долучилися до вечора – вшанування пам’яті Великого Кобзаря.

monastyr-chsvv

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*