Миколай прийшов до військовослужбовців Київської Архиєпархії

Поділитися:

У військових частинах Київського гарнізону провели свято Миколая. Захід організували військові капелани о. Дам’ян Габорій та бр.Теоктист Міщук, ЧСВВ.

Святкування  розпочалося 18 грудня у в/ч 3030 Внутрішніх військ м. Києва, де молодь з парафії Миколая Доброго УГКЦ, поставили сценку про святого. До військових строкової служби, звернулася з привітальним словом с. Хризанта Харді, ЧСВВ, організаторка вистави. На завершення свята, о. Дам’ян подякував гостям з парафії, яка знаходиться неподалік військової частини та запросив молодь відвідати військових під час різдвяних свят.

У день св. Миколая, капелани відвідали військову частину спецпідрозділу «Барс» (м.Ірпінь). Тут була поставлена вистава про св. Миколая дітьми катехитичної школи при парафії св. Андрія Первозванного УГКЦ (м.Вишгород), які приїхали разом з п. Наталією Новосад (організатором сценки)  та бр. Олегом, студентом Київської Трьохсвятительської семінарії, який також брав участь у виставі.

Серед присутніх у залі, були військовослужбовці строкової служби та офіцери  з сім’ями, які проживають на території цього військового містечка. Подякувавши учасникам та організаторам свята, отець капелан підкреслив: « За це свято потрібно пам’ятати та практикувати його у своїх сім’ях, оскільки традиція святкування  прийшла до нас з приходом християнства».

Другою важливою подією та несподіванкою цих днів, було відвідування св. Миколаєм дітей військовослужбовців, які проживають у Києві. Поспілкуватися зі святим опікуном та отримати подарунки від нього у своїх оселях мали можливість понад 60 діточок, серед них і діти командирів частин та різних військових управлінь. В організації цієї акції військовим капеланам допомогла молодь з парафії Св. Василія Великого (м.Київ).

«Головною метою організації свята є пропаганда свята Миколая у військовому середовищі. Оскільки сьогодні суспільство є ще перейняте пам’яттю про Діда Мороза, ми хочемо таким чином популяризувати св. Миколая, який є рідний для нашої української традиції», – зазначив військовий капелан о. Дам’ян Габорій, відповідальний за Київський гарнізон.

http://www.kapelanstvo.org.ua/news/354/

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*