На Аскольдовій відбудеться акція, приурочена дню Бога Творця

Поділитися:

У неділю 18 вересня о 14:00 на Аскольдовій Могилі у Києві пройде відкрита мистецька акція  «Намалюємо світ разом», присвячена екологічному дню Бога Творця.

Особливий гість акції – відомий сучасний українсько-вірменський художник  БОРИС ЄГІАЗАРЯН.

Головна мета – закликати до усвідомлення відповідальності кожної людини за створений Богом світ. Усі бажаючі, малі та дорослі, зможуть відтворити своє бачення світу природи у спільному малюнку, або ж створити свої особисті «картини» – організатори приготували для цього усе необхідне.

Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит виголосить проповідь у намірі збереження створеного Богом світу під час Божественної Літургії, що буде передувати акції і почнеться о 12:30 у церкві св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі.

Акція «Намалюємо світ разом» ініційована та проводиться Українською Греко-Католицькою Церквою за підтримки Патріаршого товариства святого рівноапостольного Великого київського князя Володимира.

Розклад заходів на неділю, 18 вересня, Аскольдова Могила (вул. Паркова дорога, 1):

12:30 – 13: 45 – Божественна літургія для дітей за участю Блаженнішого Любомира (Гузара), Архиєпископа-емерита УГКЦ

14:00 – 16:00 – Відкрита акція спільного малюнку «Намалюємо світ разом!»

Додаткова інформація:

http://www.ugcc.org.ua

http://askoldova-mohyla.org

Довідка: День Творця, або День Створіння був започаткований у 1989 році Константинопольським Патріархом Димитрієм І. Відтоді у цей день дедалі більше християн в усьому світі об’єднують свої зусилля на благо довкілля,  дякують Богу за створений світ і моляться про збереження і спасіння усього створіння, яке «стогне і страждає в тяжких муках» (Рим. 8, 22).

2011 рік проголошений Організацією Об’єднаних Націй  міжнародним роком лісів.  З огляду на це, Всесвітня Рада Церков закликає до молитов за збереження лісу.

Володимир Яцульчак

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*