На парафії св. Василія Великого закінчився катехитичний рік

Поділитися:

Травень – місяць, яким закінчується навчання і починається найкраща пора для дітей – канікули. Ось і нам пора підбити підсумки роботи Недільної школи, що діє при парафії святого Василя Великого у Києві. Діти та батьки протягом цілого навчального року ходили на заняття та збагачувалась духовним досвідом.

У Недільній школі налічувалося понад 100 дітей різних вікових категорій. Наймолодші учні 5-7 років пізнавали Бога разом із с. Веніаминою Куць, СНДМ. Дві групи готувались до Тайни Покаяння та урочистого Святого Причастя разом із с. Міріям Голуб, СНДМ. Старші діти проходили програму «Ділення» з катехиткою Галиною Черняк. Підлітки мандрували своєю дорогою до Бога разом з Олею Маркевич та о. Павлом Долішнім. З молоддю на зустрічах ділився своїм досвідом ігумен о. Роман Шуп’яний та бр. Пахомій Левчун. Батьки доповнювали свої знання з допомогою с. Христофори Буштин та Лілі Гнатюк.

Так усі вікові категорії вчилися у школі життя любові до Бога та ближніх. Згідно літургійного року відбувалися свята: зустріч св. Миколая, вертеп, урочисте Святе Причастя, День Матері… ну і звичайно закінчення катехитичного року.

20 травня зі словом подяки та благословенням звернувся до дітей та батьків о. Роман, ігумен монастиря, та с. Христофора. Опісля діти мали чудову нагоду поділитися знанням під проводом п. Галини. Жодне свято не може обійтись без веселих забав, які провела с. Міріям, а також своїм співом прикрасили свято бр. Пахомій та с. Веніамина.

Щира подяка всім за прожитий катехитичний рік. Нехай Господь щедро благословить вас усіх на добрі канікули. Але це ще не все….

При парафії організовуємо «Канікули з Богом» 2 -7 липня. Отож заохочуємо дітей віком 8-12 років своєю присутністю зробити «Канікули з Богом» веселіші. Інформація у церкві та на сайті парафії. Щира подяка Богові та усім вам.

С. Міріям Голуб, СНДМ

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*