На Різдво Глава УГКЦ відслужить Літургію в храмі Святого Василія Великого в Києві

Поділитися:

7 січня 2012 року, у день величного і радісного празника Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, Блаженніший Святослав, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Української Греко-Католицької Церкви, очолить урочисту Архиєрейську Божественну Літургію в храмі Святого Василія Великого в м. Києві (вул. Вознесенський узвіз, 7, біля Львівської площі). Літургія розпочнеться о 9.00.

З Главою УГКЦ співслужитимуть Владика Богдан (Дзюрах), Секретар Синоду Єпископів УГКЦ, Владика Йосиф (Мілян), Єпископ-помічник Київської архиєпархії, та духовенство парафій УГКЦ м. Києва.

Фрагмент цієї Літургії, а зокрема читання Євангелії і проповідь Блаженнішого Святослава буде транслювати Перший національний канал (УТ-1). Ефір триватиме впродовж години: від 9.00 до 10.00.

Напередодні Різдва, 6 січня, УТ-1 з 18.10 до 19.30 із храму Святого Василія Великого транслюватиме Велике повечір’я з литією. Богослужіння очолить Блаженніший Святослав. З ним будуть співслужити Владики Богдан (Дзюрах) та Йосиф (Мілян).

6 і 7 січня Главу УГКЦ на телеекранах можна буде також побачити і почути на «5 каналі». У ці дні буде продемонстровано традиційне різдвяне інтерв’ю Блаженнішого Святослава для цього телеканалу. 6 січня двадцятихвилинне інтерв’ю буде показано о 21.00, а 7 січня час ще уточнюється. Головні теми розмови: як святкувати Різдво в сучасних умовах, чи потребують різдвяні традиції модернізації та Різдво як надія на краще майбутнє.

Департамент інформації УГКЦ

Поділитися:

1 Comment on На Різдво Глава УГКЦ відслужить Літургію в храмі Святого Василія Великого в Києві

  1. Будь ласка, уточнять дату, бо вказано розклад богослужіння з датою 7 січня 2011 року. Отже, це інформація про цьогорічну службу – 2012 року????

Leave a comment

Your email address will not be published.


*