“Не зло, а брак добра веде людину до місця вічного засудження”, – о. Єремія Рибаков, ЧСВВ

Поділитися:

1 листопада 2015 року храм св. Василія Великого відвідав о. Єремія Рибаков, ігумен монастиря ЧСВВ у Кам’янці-Подільському.

IMG_3291 (Small)У своїй проповіді отець роздумував над постаттю багача та Лазаря (Лк. 16, 19-31). “На перший погляд може здатися, що саме багатство стало причиною того, що його власник опинився у місці вічного засудження, – каже проповідник, – однак насправді так не є. Велика провина цієї людини полягала в тому, що, бачачи Лазаря, багач не робив нічого. Зло, яке спіткало Лазаря, – продовжує о. Єремія, – він сприймав як щось очевидне, не здаючи собі справи з того, що він може дещо направити. Не погані вчинки, а бездіяльність допровадила людину до місця вічного засудження”.

Священик закликав не сприймати несправедливість, яка чиниться щодо наших ближніх, як належне, а навпаки – допомагати посильною підтримкою тим, хто цього потребує. “Дуже важливо, щоб ми, виконуючи свої щоденні обов’язки, помічали отих “лазарів сьогодення”, які є довкола нас”, – зазначив отець.

Після Літургії священик ознайомив парохіян київської обителі з діяльністю монастиря на Хмельниччині та коротко розповів про історію храму та монастиря в Кам’янці-Подільському, який відновлюється силами оо. василіян.

Підтримати обитель ЧСВВ в Кам’янці-Подільському можна тут…

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*