Недільна школа: екскурсія-гра та майстер-клас “Разом з Шевченком” [21 лютого]

Поділитися:

Дорогі батьки, запрошуємо Вас разом з дітьми до святкування Шевченківських днів разом з Недільною школою при храмі Василія Великого на Львівській площі.

21 лютого 2015 року (субота) плануємо родинами відвідати:
1) Національний музей Тараса Шевченка, де дітям і дорослим проведуть захоплюючу ЕКСКУРСІЮ-ГРУ.

Вартість вхідного квитка + екскурсовод = 15 грн/дитина, 25 грн/дорослий.

2) одразу після екскурсії матимемо чудовий МАЙСТЕР-КЛАС “РАЗОМ З ТАРАСОМ” від художниці Марії Ковалевської з малювання картин на батіку на шевченківську тематику.

Вартість 45 грн/дитина (художниця проведе нам майстер-клас безкоштовно, у вартість входять лише матеріали для малювання та оформлення).

На основі робіт, що ми з дітьми намалюємо, 7-8-9 березня в приміщенні храму Василія Великого буде організована благодійна виставка-продаж. Усі зібрані кошти будуть передані на допомогу нашим військовим. Виставка стане частиною святкування Шевченківських днів при храмі Василія Великого.

Екскурсія-гра та майстер-клас проходитимуть у СІМЕЙНОМУ форматі (максимум 18 осіб разом з батьками у групі). Екскурсоводи заохочують усіх батьків бути поруч з дітьми, щоб дивитися за ними, а також – щоб потім мати цікаву тему для розмови. Марія Ковалевська також підтримала цю ідею, у нас буде СІМЕЙНИЙ майстер-клас (батьки допомагатимуть дітям).

Проект здійснюється за благословення о. Романа Шуп’яного, ЧСВВ, ігумена монастиря Святого Василія Великого, ініціативи сестер СНДМ, катехитів та батьків Недільної школи.

***

Щоб записатись у групи та відвідати екскурсію-гру та майстер-клас:

Поки читаєте, надішліть одразу Ваш емейл на тел.: 067-96-86-575 (Христина), Вам буде надіслано докладну інформацію та коротку анкету. Якщо у Вас виникнуть додаткові питання щодо екскурсії чи майстер-класу – телефонуйте.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*