Новорічна молодіжна зустріч Тезе (Берлін)

Поділитися:

Teze palomnyctvoКомісія у справах молоді УГКЦ запрошує взяти участь у паломництві – молодіжній світовій зустрічі ТЕЗЕ – до Берліну з 26 грудня 2011 по 3 січня 2012 року, якщо Ви:

хочете ближче пізнати Бога,

– стати свідком віри багатьох людей з усього світу,

– поділитися своїми переконаннями та способом віросповідання,

– утвердитись у вірі,

– поглибити зв’язок з Господом,

– відкрити себе і своє серце для Нього.

Read More

Ці моменти життя ви ніколи не забудете!

Вік: 18-35 років.

Маршрут: Львів-Краків-Берлін-Варшава-Львів.

Довідка: Спільнота вже понад 30 років організовує Різдвяні зустрічі, які зазвичай відбуваються в одному із великих європейських міст із 28 грудня по 1 січня. Їх учасниками є десятки тисяч молодих людей, а організаторами – тисячі волонтерів парафій та родин міста-організатора. Ця поїздка залишає незабутні враження у кожного учасника, адже поєднує молитву і спільний дух різдвяних свят та приходу Нового року.

Життя у спільноті сконцентроване на молитві та роздумах, її відвідує молодь з усіх континентів протягом цілого року. Спільнота намагається об’єднати людей різних традицій. Це прагнення до міжнародного єднання втілюється у музиці та молитвах. Молитва Тезе має унікальний характер, утворюючи новий стиль церковної музики.
Основою Тезе завжди було прагнення Церкви. Тому вона не хотіла створювати організацію, зосереджену на власне поповнення. Її метою є, щоб молоді особи повертались із зустрічей до своїх Церков, парафій, спільнот, родин, друзів, знайомих і там творили «паломництво довіри на Землі».
Звертайтеся за тел.: 097 588 85 54, 8 032 297 08 17 – Мар’яна,

Адреса:

Комісія у справах молоді УГКЦ,
вул. Озаркевича, 4. Львів (біля храму Святого Юра).

©ДивенСвіт

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*