Оголошення на 28 січня

Поділитися:

28 січня після Святої Літургії, що об 11 год. до нас завітають гості з Житомира (з нашої парафії, де працюють сестри Василіянки). Вони подарують нам Різдвяний вертеп.

28 січня після вечірньої Святої Літургії наш новий хор, який співає цю Літургію, запрошує на концерт різдвяних колядок.

28 січня о 16 год. в Патріаршому соборі відбудеться дійство “Різдвяна феєрія «Родився Він»” за участі заслуженого артиста України Ігоря Богдана. Вхід вільний.

29 січня на Аскольдовій могилі відбудеться поминальна панахида пам’яті Героїв Крут. Очолить молитву вл. Йосиф (Мілян). Просимо наших вірних долучитись до молитви.

Молодіжна Комісія та Центр Академічного Душпастирства запрошують молодь Київської архиєпархії (віком від 15 до 26 років) на третю зустріч Курсів Аніматорів, яка відбудеться 10 лютого 2018 року. Більше інформації знайдете на сайті Київської архиєпархії.

1 лютого, після вечірньої Літургії, відбудеться презентаційна зустріч для чоловіків парафії спільноти Лицарів Колумба. Щиро запрошуємо наших чоловіків на зустріч.

З 3 на 4 лютого в нашій парафії пройдуть нічні чування на тему «Зустріч із Живим Богом» під проводом бр. Пахомія. Деталі і програму можемо знайти на дошці оголошень.

28 січня після Літургії, що о 13 год., розпочинаються зустрічі з молоддю. Запрошуємо молодь.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*