Оголошення на 4 лютого 2018 року

Поділитися:
  1. 4 лютого після кожної Святої Літургії, наш чоловічий хор “Фавор” подарує невеликий концерт різдвяних колядок. Щиро просимо залишитись і привітати наших хористів.
  2. Наступна субота (10 лютого) – це субота перед М’ясопусною неділею, коли відбувається Вселенське поминання всіх від віку усопших християн. Після ранкової Літургії, що о 8:00, будемо служити Великий Парастас. Просимо в крамниці залишати Ваші намірення за упокій усіх рідних і близьких.
  3. Тиждень від Неділі про Блудного сина до Неділі М’ясопусної проголошений Синодом наших єпископів Тижнем Соціального Служіння. Мета: пригадати усім нам про благодійність і милосердя до потребуючих. Тому, нинішня неділя – Неділя про Блудного сина – день особливої опіки опіки над в’язнями, а наступна – М’ясопусна – день соціального служіння та благодійності. Згідно постанови наших єпископів – в наступну неділю буде збірка на благодійну діяльність БФ «Карітас».
  4. У лютому 2018 року розпочинається IV Християнський курс «Дар життя» для подружніх пар, які планують або очікують народження дитини. Місце: Київ, вулиця Миколи Раєвського 9а, дім Св. Софії згромадження Сестер Служебниць. Розклад: кожної суботи з 12:00-16:00. Курс триватиме 10 занять (попередньо планується з 24.02.18 по 29.04.18). Деталі на дошці оголошень, або на сайті Київської Архиєпархії.
  5. Товариство українських студентів-католиків “Обнова” запрошує на Стрітенські вечорниці, що відбудуться в суботу 17 лютого на території Національного заповідника “Софія Київська” в музеї “Будинок митрополита”. Початок заходу о 16:30. У програмі заходу: молитва, майстер-клас народних танців від гурту «Божичі», театральні інсценізації, ігри та конкурси.
  6. Рух «Подружні зустрічі» запрошує подружжя на реколекції для пар, які відбудуться 23-25 березня. Детальна інформація є на дошці оголошень.

ЧСВВ | Монастир св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*