Паломники вирушили на Святу Землю з духівником – ігуменом монастиря ЧСВВ

Поділитися:

16 квітня, у Світлий тиждень, паломницька група на чолі з духівником о. Романом Шуп’яним, ігуменом монастиря ЧСВВ у Києві, вирушила в паломництво до Святої Землі. Поїздку організував Патріарший паломницький центр УГКЦ.

У групі зібралися паломники зі всієї України – вірні УГКЦ та інших християнських конфесій.

«Сьогодні може скластися враження, що Господь нас залишає у важкій хвилині, – каже отець Роман. – Проте саме тоді важливо відкинути зневіру та відкритися Богові. Торкнувшись дійсності під час паломництва на Святу Землю, де ходив та творив чуда Ісус, ми наново переживемо силу його присутності. Повернувшись додому, ми надихнемо нашою оновленою вірою близьких та рідних, друзів і знайомих. Адже після страждань обов’язково настане Воскресіння, якого всі ми щиро бажаємо», – підкреслив о. Роман.

о. Роман Шупяний Храм помноження хлібів

Прочани вже відвідали міста Яффо, Галилею та Капернаум, помолилися на горі Блаженств та піднялися на гору Кармель. Під час екскурсії святинями священик читає короткий уривок зі Святого Письма, який пов’язаний з місцем, що відвідують паломники. Прочани роздумують над уривком з Біблії, а о. Роман доповнює роздуми прочан короткою душпастирською наукою.

Бахайські сади Гора Блаженств

Щодня для паломників відправляється Свята Літургія, під час якої кожен охочий може приступити до Сповіді та Причастя. Програма паломництва продовжується аж до наступного четверга. Під час прощі подружні пари матимуть нагоду відновити свої подружні обітниці. Також прочани відновлять свої хресні обіти під час відвідин ріки Йордан, де хрестився сам Господь.

Монастир

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*