Паломництво до Ватикану під час святкування Ювілею 400-ліття Василіянського Чину Святого Йосафата

Поділитися:

Паломницька подорож до святинь Угорщини, Італії, Ватикану, Австрії, Польщі

Божественна Літургія у базиліці св. Петра у Ватикані, яку очолить Блаженніший Святослав (Шевчук).

ПЕРІОД: 21 – 28 червня (8 днів), без нічних переїздів

ПОЖЕРТВА: 355 €

МАРШРУТ: Львів –Марія Повч – Будапешт – Венеція – Рим – Ватикан – Асиж – Відень – Ярослав – Львів

1 день (21 червня)

Зустріч прочан у Львові, біля центрального залізничного вокзалу о 7.00. Посадка в автобус. Ранішні молитви. Виїзд зі Львова та переїзд через Карпати до угорського кордону. Прибуття у Марія Повч. Відвідини базиліки, де знаходиться, славна на всю Європу, чудотворна ікона Божої Матері та монастиря св. Михаїла. Вшанування ікони Богородиці. Молебень до Богородиці.
Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок. Ночівля.

2 день (22 червня)

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Прибуття до центральної частини Будапешту. Оглядова екскурсія по старовинній Буді та завжди елегантному Пешту охоплює найвідоміші пам’ятки. У Буді прогулянка по Будайській фортеці, далі Королівський палац, церква Св. Матіаша, Рибацький бастіон. Наш маршрут буде пролягати через Ланцюговий міст, що з’єднує Буду і Пешт. У Пешті будемо молитись у Базиліці св. Іштвана, біля мощей святого. Саме там зберігається позолочена рака, в якій знаходиться його права кисть. Побачимо Національну Оперу, будівлю Синагоги і звичайно, будівлю Парламенту. Побуваємо на площі Героїв.
Вільний час. Переїзд до Італії. Вечірні молитви. Поселення в готель, відпочинок. Ночівля.

3 день (23 червня)

Ранішні молитви. Прибуття до Венеції. Переїзд на кораблику до центру міста.
Оглядова екскурсія Венецією. Площа св. Марка – серце Венеції. У Соборі Євангелиста Марка помолимось біля його мощей. Св. Марко – покровитель Венеції, який символічно представлений крилатим левом. Також перед нами відкриється грандіозна споруда Венеції – Палац Дожів, міст Ріальто і багато інших цінностей незвичайного міста на воді.
Переїзд до готелю, поселення. Ночівля.

4 день (24 червня)

Сніданок. Ранішні молитви. Переїзд до Риму. Відвідини української базиліки Премудрості Божої Софії. Божественна Літургія.
Удругійполовиніднязнайомствозмістом –РимХристиянський:
• Собор Пресвятої Діви Маріі «Великої ;
• Катедральний собор Риму Святого Івана Хрестителя в Лятерані ;
• Капелла Св. Лаврентія «Святая Святих» і Святі Сходи з преторіанського палацу Пилата.

5 день (25 червня)

Сніданок. Ранішні молитви. Божественна Літургія у базиліці св. Петра у Ватикані, яку очолить Блаженніший Святослав (Шевчук). Продовження екскурсії по головних Базиліках Риму та інших християнських святинях.
Продовження оглядової прогулянки. У Римі Вам відкриється все таїнство і шарм на вікову спадщину столиці Італії. Колізей, Римські Форуми, Вівтар Батьківщини, Фонтан Треві, Пантеон – все це чекає Вас у Римі.

Вільний час. Повернення у готель, відпочинок. Ночівля.

Собор Св. Павла «За міською стіною», побудований імператором Костянтином на місці, де був страчений Св. Павло. Під головним вівтарем знаходиться гробниця Апостола Павла.
Повернення у готель. Ночівля.

6 день (26 червня)

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд в Асиж.
Містечко Асиж, мабуть, ніколи не стало б відомим для усього світу, якби не один його мешканець. Його звали Джованні Бернардон. Однак в історії він більше відомий як святий Франциск Асижський (1182-1226). Він був засновником чернечого ордену францисканців. Усе життя цього подвижника було наповнене великими справами любові до Бога і до ближнього. Спільна молитва у храмі біля гробу святого Франциска.
Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Ночівля.

7 день (27 червня)

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Австрії. Прибуття до Відня.
Відвідини УГКЦ Святої Варвари, спільна молитва. Оглядово-пішохідна екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе Храм святого Стефана, пам`ятник Марії Терезії, Парламент, Ратушу, Віденський Університет, Віденську оперу, резиденцію династії Габсбургів, що зачаровує своєю величчю та неповторною архітектурою в стилі Бароко.
Вільний час. Вечірні молитви. Переїзд у готель. Ночівля.

8 день (28 червня)

Сніданок. Виселення з готелю. Ранішні молитви. Переїзд до Польщі. Прибуття у Ярослав.
Відвідини Храму Преображення УГКЦ, в якій знаходиться чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Милосердя Двері», яка у 2016 році відкривала Ювілейний рік Божого Милосердя у Ватикані. Подячна Божественна Літургія.
Переїзд до України. Вечірні молитви. Прибуття у Львів пізно ввечері.

pilgrimage.in.ua

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*