Папа зустрівся із Президентом України

Поділитися:

20 листопада 2015 р., вранці, Святіший Отець Франциск прийняв на аудієнції Президента України Його Високоповажність Пана Петра Порошенка. Після цього Президент Порошенко зустрівся з Його Еміненцією кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем, якого супроводжував Його Високопреосвященство Монсеньйор Поль Річард Ґаллаґер, Секретар, відповідальний за стосунки з державами.

papa-presydent

Щирі розмови, підтвердивши добрі стосунки, які існують між Святим Престолом та Україною, були в основному присвячені питанням, пов’язаним із ситуацією конфлікту в країні. Щодо цього, сторони однозгідно висловили побажання, щоб завдяки заанґажуванню всіх зацікавлених сторін було віддано перевагу політичним розв’язкам, починаючи від повноцінного здійснення Мінських угод. Одночасно, висловлено стурбованість труднощами, пов’язаними із подоланням надзвичайної гуманітарної ситуації, особливо згадуючи про доступ відповідних організації до теренів, огорнутих протистоянням, медичну допомогу, обмін полоненими, як також – економічними та соціальними наслідками конфлікту для всієї території.

Зустріч стала нагодою, щоб підкреслити важливу роль Церков у суспільстві, як також вклад греко-католицьких та римо-католицьких громад у життя країни.

Радіо Ватикан

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*