Парафії та монастирській спільноті представили нового ігумена монастиря св. Василія Великого у Києві

Поділитися:

У неділю, 29 березня, парафії та монастирській спільноті представили нового ігумена монастиря св. Василія Великого у Києві. Згідно рішення Провінційної управи Чину, ним став о. Тарас Тижник, ЧСВВ.

Отець Тарас подякував за довірений йому обов’язок служіння спільноті та звернувся зі словами подяки до свого попередника – о. Романа Шуп’яного, ЧСВВ. Отець Роман служив у київському монастирі з 2006 року, з них 6,5 років – ігуменом.

«Для отця Романа у його ігуменстві рішення серцем завжди стояло на першому місці – це його намагання змотивувати людину. У його ігуменстві це запамяталося мені найбільше, – поділився о. Тарас. – Бути людиною – це дуже важливо, незалежно яку посаду ти займаєш. Бажаю, щоб це його ігуменство не було останнім, адже отця Романа чекає ще дуже багато відповідальних посад і я переконаний, що …це його людське – є світильником, і воно виручатиме його в будь-якій ситуації, – сказав отець ігумен».

Отець Роман також взяв слово, подякувавши спільноті та парафії за чудовий досвід служіння протягом 14 років у Києві, та перепросив за можливі непорозуміння протягом цього часу.

«Дякую отцям за такі гарні і теплі слова. Хотів подякувати за цей час, за спільні молитви, за розуміння, присутність і за будування домашньої родинної спільноти. Я вдячний Богові, що міг бути частиною цієї сім’ї. Обіцяю, що буду молитися за всіх вас і прошу молитися за мене, щоб я був гідним звання ченця та священика і справлявся з дорученими мені завданнями», – попросив о. Роман.

Згідно рішення Провінційної управи Чину св. Василія Великого, о. Романа Шуп’яного переводять у Дрогобицький монастир ЧСВВ св. апп. Петра і Павла.

Про всі зміни в київському монастирі читайте в окремій статті.

Усю літургію можна побачити тут:

Фото о. Йосафата Ковалюка, ЧСВВ
 

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*