Парафіяльні оголошення: свято пророка Іллі, паломництва (Гошів, Свята Земля) та ремонт у храмі

Поділитися:

1. 2 серпня припадає свято пророка Іллі. Розпорядок богослужінь у нашій парафії буденний. Буде служитись дві Святі Літургії: о 8:00 і о 18:30. В переддень свята о 17:30 будемо молитись Велику Вечірню з Литією, а 2 серпня о 7:00 – святкова Утреня.

2. Патріарший паломницький центр УГКЦ запрошує взяти участь у паломництві на Святу Землю, яке відбудеться з 25 вересня по 2 жовтня 2019 року (8 днів). Ви відвідаєте Вифлеєм, Назарет, Кану, Капернаум, Єрихон, Єрусалим, Галилейське озеро, гору Фавор, відновите хресні обітниці в річці Йордан. Крім того, ми пропонуємо об’єднати духовну програму з  відпочинком на берегах Мертвого та Середземного морів. Упродовж всієї подорожі вами буде опікуватися священик та досвідчений керівник паломницької групи.(Вартість: 690 доларів + 200 грн)

3. 22-25 серпня відбудеться Молодіжна Проща до Гошева під гаслом «Покликані Богом». Організатори заходу особливо чекають на молодь з парафій при василіянських монастирях. Деталі – на дошці оголошень.

4. Хочемо поділитись приємними новинами щодо ремонту храму: маленькими кроками розпочали підготовку стін до побілки, проклали комунікації для озвучення і відеонагляду. Дякуємо за молитовну і фінансову підтримку. Хто має бажання і можливість, може долучатись пожертвами на цю справу. Кошти на ремонт потрібні немалі. Дуже дякуємо і просимо про молитву за успішний ремонт і за майстрів, які працюють.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*