Парафіяльні оголошення від 13 жовтня 2019

Поділитися:

1. 14 жовтня – Свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Розпорядок Богослужінь:

800 – Утреня

900 – Свята Літургія

1800 – Молебень до Матері Божої

1830 – Свята Літургія

День Покрови Пресвятої Богородиці є день Захисника Вітчизни. З цієї нагоди Лицарі Колумба зібрали більше як 15000 гривень і відвідали поранених воїнів у військовому госпіталі.

Також волонтери нашого храму хочуть зробити подібну акцію від імені нашої парафії. У храмі є скарбона для поранених воїнів, ласкаво просимо підтримати цю благородну справу. Щиро дякуємо!

2. Розпочалась недільна школа для дітей і батьків нашої парафії. Три групи дітей: дошкільнята, діти віком від 5 років, діти, які готуються до Першої Сповіді, підлітки та батьки.

Кожна група дітей знає в якому класі мають катехизу і години катехиз. Сестри і катехити просять пригадати, щоб приводити дітей без запізнень і не пропускати без важливих причин.

3. 18 вересня, у п’ятницю, о 1600 Святіший Отець Папа Франциск з дітьми усього світу буде молитись вервицю за мир у світі. Ласкаво просимо батьків з дітьми на 1600 год. прийти до нашого храму або Патріаршого Собору Воскресіння на вервицю за мир в злуці зі Святішим Отцем.

4. Пригадуємо батькам, що в Києві відкрилася приватна Католицька школа, яка знаходиться на Подолі. Хто хотів би віддати свою дитину до першого класу, двері школи відкриті.

Школа цілоденна, виховання, а також деякі предмети ведуть сестри-монахині. Щомісяця служимо Святу Літургію для дітей, вчителів і батьків. Найближча – 26 жовтня, на яку запрошуємо всіх. Про годину ще повідомимо.

У новому році плануємо відкрити підготовчий клас до школи, а на наступний рік – повну початкову школу (4 класи). Наразі ми шукаємо приміщення для оренди. Хто має варіанти, просимо повідомити. Це наша спільна справа і внесок у майбутнє.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*