Парафіяльні оголошення від 20 жовтня 2019

Поділитися:

1. Розпочалась недільна школа для дітей і батьків нашої парафії. Три групи дітей: дошкільнята, діти віком від 5 років, діти, які готуються до Першої Сповіді, підлітки та батьки.

Кожна група дітей знає в якому класі мають катехизу і години катехиз. Сестри і катехити просять пригадати, щоб приводити дітей без запізнень і не пропускати без важливих причин.

2. До уваги наречених: в місяці листопаді буде останній курс передподружніх катехиз. В грудні і в січні наук не буде.

3. В наступну неділю в нашій парафії відбудеться збірка коштів на нашу семінарію в Брюховичах. Прибудуть отці та брати студенти. Всі зібрані пожертви вони заберуть з собою.

4. Пригадуємо батькам, що у Києві розпочала свою працю приватна Католицька школа, яка знаходиться на Подолі. Хто б ще хотів свою дитину віддати в надійні руки, то двері школи відкриті для бажаючих. Школа цілоденна, виховання, а також деякі предмети, мають сестри монахині, також щомісяця буде служитись Свята Літургія для дітей, вчителів і батьків. Найближча вже 26 жовтня, о 10:00, на яку запрошуємо також всіх зацікавлених. Буде своєрідний День відкритих дверей.

5. До нас звернулась п. Любов Качурак, мама двох дітей, яких сама виховує і в яких вроджений сколіоз та синдром Вільямса (діти самі не можуть навіть поїсти). Батько покинув сім’ю. Дітям мають провести дві складних операції. Вартість більше 100 тис. гривень. Сьогодні збираємо лише для однієї дівчинки – Христинки. Кошти можна перерахувати на картковий рахунок мами (є в нашій захристії), або скласти в скриньку, що в храмі. Дякуємо за жертвенність.

6. Вітаємо іменинників – Сергіїв і Вакхів.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*