Парафіяльні оголошення від 22 березня 2020

Поділитися:

1.Сьогодні Хрестопоклінна неділя і мав би бути виставлений Хрест Господній. Але оскільки переживаємо такий непростий період, в який не цілуємо ікон та інших зображень, будемо співати і молитись тропар “Хресту Твоєму поклоняємось, Владико…” та лише в серці – любов’ю обніматимемо хрест і дякуватимемо Ісусові за Його Любов і Милосердя.

2.Також отці не будуть давати цілувати Євангеліє задля уникнення ризику зараження вірусом.

3. Велике прохання, приймаючи Святе Причастя, широко відкривати уста і не торкатися ложечки губами.

По можливості просимо залишатись на подвір’ї біля храму слухати Святу Літургію, особливо, якщо храм заповнений.

4.У зв’язку з оголошеним карантином Недільна школа запрацює аж 29 березня. Також не буде працювати кав’ярня. Про зміни будемо повідомляти на сайті.

5. Наші єпископи вже написали офіційне розпорядження щодо поведінки під час карантину. Тому вірні звільняються від обов’язку участі в недільних богослужіннях. Єписокпи закликають осіб, особливо старшого віку, а також тих, які б почувались не цілком здоровими, залишатись дома і не відвідувати недільні богослужіння в храмах. Можна слухати або дивитись трансляції Літургій з нашого храму о 13:00 на Радіо Марія, або об 11:00 з Патріаршого Собору, а також в інтернеті з’явилось велике число онлайн-трансляцій з різних парафій УГКЦ.

Поділитися:

Leave a comment

Your email address will not be published.


*